Mobile Video Live TV Kuizi 20/02/2021 Moti: Tiranë 8° C. ... Nuk kishte ndodhur deri më sot! Kryeministri Edi Rama është shprehur se shteti ka marrë 142% më shumë para nga oligarkët për shkak të taksës progresive. Tv Klan Live . Ministria e Mbrojtjes Kombëtare (MSB) postoi në llogarinë e saj në “Twitter” pamje nga operacionet e kryera nga Komanda e Forcave Ajrore. View All Result . Sot në emisionin “Shqipëria Live” ishte i ftuar Xhuliano Mata, miku i të ndjerit, Qamil Seiti, 18 vjeçarit nga Memaliaj që humbi betejën me Covid-19. Merrni te rejat më të fundit, të gjitha informacionet e ditës dhe programet e Top Channel, në telefonin tuaj. Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Znj. Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës me gazetarët theksoi se nuk do të ketë rritje të taksës për bizneset. Lajmet Sot Ne Shqiperi . U raportua se babai i 18-vjecarit ndërroi jetë nga Covid-19, përgënjeshtrohet lajmi: Urojmë të fitojë betejën. ... Pamjet tronditëse sot/ Shifrat rrëzojnë propagandën, Rama ka ndërtuar në Durrës vetëm 15 banesa. Ernest Muci është transferuar nga Tirana në Legia të Varshavës. Macja e preferuar shtëpiake e yllit të futbollit Cristiano Ronaldo, e cila ka kushtuar të paktën 3000 dollarë është goditur nga makina jashtë shtëpisë së tij në Itali siç mesophet se fundmi, dhe tashmë është dërguar të rehabilitohet me familjen e të dashurës së tij në Spanjë. ... TOP LAJMET ME VIDEO Tag: top channel lajmet e fundit. Një nga helikat e motorit të avionit që pati probleme pasi u nis në fluturim nga Denveri dhe ra në tokë, në një zonë të banuar, kishte shenja të konsumimit të metalit-thanë hetuesit. Surpriza e Rinianit ndaj Anës është komentuar në studion e Për’puthen, ku pjesa më e madhe e konkurrentëve mendonin se Anës nuk i bëri aspak përshtypje sepse nuk shfaqi emocion. Greqia ka regjistruar një shifër të lartë infektimesh me Covid në 24 orët e fundit, duke u rikthyer perseri ne nivelin alarmant te nëntorit te kaluar. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show. Sei in: Home / lajmet e fundit ne top channel sot video / Non categorizzato / lajmet e fundit ne top channel sot video Nel Web; Nei siti in italiano; Prova anche: lajmet e fundit, top channel live, shekulli online; Annuncio relativo a: top channel lajmet e fundit. Festivali japonez i “Burrave të Zhveshur” ku mijëra të tillë luftojnë për të marrë “shkopin e shenjtë” ka vijuar sivjet megjithë frikat fillestare të pandemisë së koronavirusit. ShowBiz - lajmet e fundit ne albeu.com. Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Kosova. Shikoni lajmin e fundit news 24 ne internet live. Programi “Top Talk” është i mbështetur në konceptin e intervistimit të një personazhi të vetëm për temën më të rëndësishme të ditës. ... Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni! Fuck You ‘Portokalli”, ka shkruar gazetari Halil Matoshi. Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në Durrës ku një 21-vjeçar, i cili po drejtonte motoçikletën goditi një të moshuar dhe u larguar nga vendi i ngjarjes. Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia. Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës momentalisht janë duke u trajtuar 4 gra shtatzëna. InfoShqip.com është portal informativ në gjuhën shqipe i fokusuar kryesisht në mbulimin me lajme dhe informacione nga Maqedonia. Zona e Portonovës në Vlorë sot në këto ditë kur temperaturat kanë pësuar rritje duket mahnitëse. TIRANË- Kryeministri Edi Rama në një konferencë me gazetarët ka folur rreth mandati të dytë duke thënë se ka qenë luftë me dy fuqi të jashtëzakonshme, tërmetin dhe Covid-19. Këto vendvotime u takojnë komunave të ndryshme. Pacolli: ... Slowthai dhe Skepta sjellin një video horror për këngën e re, “Cancelled ... Të fundit. Spanja gjatë fundjavës së fundit ka regjistruar numrin më të ulët  për këtë vit me rreth 21 mijë raste të tjera të COVID-19. Sot monedha evropiane shfaqet e qëndrueshme duke vazhduar sërish të blihet me 123.4 lekë dhe të shitet me 124.10 lekë... TABAKU: RAMA GËNJEN SHQIPTARËT! SHBA vlerësim për Ardian Drovanin, Sekretari i shtetit Blinken e rendit mes 12 kampionëve të antikorrupsionit, Situata e Covid-19/ MSh: 15 jetë të humbura dhe 1021 raste të reja në 24 orët e fundit, Zgjedhjet/ Mjekë shqiptarë brenda e jashtë Shqipërisë, letër politikës për mbrojtjen nga Covid: Kemi 7 kërkesa…, Bebja shpëtoi, por nëna jo/ Mjekët tregojnë operacionin e vështirë të 32-vjeçares nga Elbasani, “Do nisim vaksinimin masiv” Rama: Presim përfundimin e marrëveshjes për 360 mijë doza, Pamjet/ Horror në Itali! Siç dihet, lajmet në Top Channel i kushtojnë rëndësi të veçantë ngjarjeve të aktualitetit dhe që janë të lidhura ngushtë me jetën e përditshme të shqiptarëve. Lajmi i fundit sjell lajme live, lajmet nga Shqiperia, lajmifundit 24 ore, gazeta, ngjarje shqip, Kosova, Ballkani e Bota, videot e fundit Ushtruesja e detyrës së presidentes së Kosovës Vjosa Osmani priti sot në takim ambasadorin britanik në Prishtinë Nicholas Abbott me të cilin bisedoi për rëndësinë e themelimit sa më të shpejtë të institucioneve në vend. Lajmet e Fundit - 13.01.2021. TV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 14 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. Që kur qeveria rriti taksën e alkoolit në Turqi po shtohet prodhimi i pijeve alkoolike të falsifikuara. Në repartin COVID në Klinikën Obstetrike Gjinekologjike të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës janë duke u trajtuar 4 gra shtatzëna. Ndihma ekonomike do të dyfishohet edhe pas përfundimit të pandemisë. ISLANDË– Autoritetet islandeze kanë bërë të ditur se janë shumë pranë zbardhjes së vrasjes të shqiptarit Armando Beqiri. 16:30 19/02/2021 Accessibility Help. Agjencia amerikane e Hapësirës (NASA) ka publikuar një video të zbarkimit të sondës Perseverance në Mars javën e kaluar, incizim që ka gëzuar inxhinierët mbrapa fluturimit për kualitetin e lartë të materialit, për dallim nga fotografitë e siguruara në misionet në të kaluarën. TV Ora News është televizion lider në tregun e medias informative me një eksperiencë dhe kontribut 14 vjecar në shërbim të shqiptarëve, kudo që jetojnë brenda dhe jashtë kufijëve. Në shumë qytete të ndryshme, si qyteti i Korçës, Bulqiza etj, ka pasur reshje dëbore. TIRANË- Kryeministri Edi Rama ka thënë se javën e dytë të marsit pritet që të përfundojë vaksinimi i të gjithë “Bluzave të Bardha”. COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 1112 raste të reja dhe 17 humbje jete në 24 orët e fundit February 18, 2021 Leave a comment Shqipëria, ndër të fundit në Europë për vaksinimin, Serbia rekord në rajon e BE Gjatë një aksioni të fundit, uniformat blu në Gjirokastër kanë sekuestruar lëndë narkotike dhe fara të dyshuara të bimës narkotike cannabis sativa, si dhe kanë vënë në pranga trafikantin 26-vjeçar. Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë Veriore njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 2 813 teste të dyshuara për COVID-19 dhe prej tyre 509 kanë rezultuar pozitivë ose 18% e testeve të kryera. 10. Sot në stadiumin “Arena Kombëtare” po kryhet vaksinimi i stafeve të urgjencës kombëtare dhe vaksinimi me dozat e dyta të stafeve të QSUT-së dhe disa spitaleve bashkiake. Mevlani refuzon vajzën e re për takim në Për'puthen (FOTO LAJM) Dje e solli tek Infektivi, gruaja vë alarmin: Nuk e di nëse e … Lajmet Ne Top Channel Video Ministrja e Financave, Anila Denaj ka folur në “Top Talk” në lidhje me amnistinë fiskale dhe çfarë do të ndodhë me të gjatë këtij viti. Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike, dokumente dhe dossier, intervista dhe lajme ekskluzive nga bota kulturore, të shkruara nga gazetarët më të përzgjedhur. Vijon në Durrës shembja e pallateve të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit të vitit 2019. Kurse lajmet nga Kosova sot nuk e kanë më atë kujdesin e dikurshëm, kjo si pasojë e luftës për të nxjerrë informacionin e parë dhe klikimet. Në zyrën e Lulzim Bashës janë orët e fundit të negociatave me aleatët  për pozicionet që ato do kenë në listën e PD-së. ... Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni! Balkanweb, is the first interactive site about balkan region. Ministrja e Financave, Anila Denaj ka folur në Top Talk për propozimin e Partisë Demokratike, e cila premton ulje 18% të kontributeve të sigurimeve shoqërore dhe rritjen e pagës minimale deri në 360 mijë lekë. Video Lajme - lajmet e fundit ne albeu.com. Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim ditën e  sotme ka zhvilluar një takim me krye-komisionerin Ilirjan Celibashi. Jozefina Topalli dhe Astrit  Patozi, drejtues të dy partive të djathta kanë vendosur të garojnë të ndarë në zgjedhje. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar pozitivë 1071 raste të reja, si dhe kanë humbur... “Zotohem! Ishtë një bekim i vërtetë për ketë dele, e cila më në fund arriti të heqë qafe më shumë se 30 kg lesh, çka e lejoi të shikonte përsëri për herë të parë prej vitesh. Sekretari i Shtetit Anthony Blinken ka renditur Gjyqtarin dhe anëtarin e Këshillit të Emërimeve në Drejtësi, Ardian Dvoranin mes 12 personaliteteve më të spikatur në luftën kundër anti-korrupsionit në botë. Shiko Video Lajmet me te fundit nga Top Channel. Goditen dy grupe kriminale në Itali, 1 arrestime në Shqipëri, “Parajsa mbi tokë”, zona e Portonovës në Vlorë mahnitëse në këtë periudhë të vitit (Pamjet). FMN-ja vlerëson masat e ndërmarra nga BQK-ja për tejkalimin e krizës nga pandemia. Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve pasditen e djeshme filloi procesi i rinumërimit të 494 vendvotimeve, për të cilat mori vendim Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. BURIMI. Video Lajme - lajmet e fundit ne albeu.com. Mediat greke raportojnë se Turqia ‘po i vë zjarrin’ skenës diplomatike në pritje të një raundi të ri të kontakteve eksploruese, pasi planifikon një stërvitje të quajtur “Atdheu i Kaltër” nga 25 shkurti deri më 7 mars në Egje dhe Mesdhe. Gjendja e tyre shëndetësore është e qendrueshme, dy prej tyre së shpejti pritet të lindin pasi janë në javët e fundit të shtatzënisë. Sot pritet debutimi i Florent Hasanit në Izrael! LAjmet e fundit nga Balkanweb ose News 24 Live Shiko lajmet e fundit News 24 live online, ne video . U martuan shpejt e … Janë rreth dyqind arkivole që kanë përfunduar në det pas një rrëshqitje dheu. 0. Haki Aziri me 9 vjet burg ndërsa Fejzi Aziri me 15 vjet burg. Po ashtu, nuk janë pesë skuadra, por gjashtë që marrin pjesë”, tha Zalla për “Sport”. Urimi i veçantë që ushtarët e Kosovës e bënë për pavarësi nga Anglia (VIDEO) Shikoni lajmin e fundit news 24 ne internet live. Lajmi i fundit Top Channel – Shiko ne Video Lajmet e... admin-30/04/2012 Super-jahti i ri 500 milionë dollarë i manjatit rus Roman Abramovich është fotografuar për herë të parë teksa është thuajse i kompletuar në një kantier detar në Gjermani. Lajmet e fundit minute pas minute, art, sport, Portokalli, Fiks Fare, Top Story, Top Show Lajmet në SYRI.net janë prodhim i SYRI.net dhe nuk lejohet marrja e tyre pa një komunikim të mëparshëm me redaksinë. Në operacion ndërkombëtar droge është finalizuar në Itali ku janë goditur 2 grupe kriminale dhe janë vënë në pranga të paktën 34 persona. Lajmi i fundit Top Channel – Shiko ne Video Lajmet e... admin-30/04/2012 Top Channel është një nga ekranet lider në tregun Shqiptar dhe lajmet në Top Channel sot janë nga më të ndjekurat dhe më të besueshmet për shqiptarët kudo që ndodhen në Botë.. Disa informacione rreth tij: Televizioni kombëtar i pavarur, Top Channel, është themeluar në vitin 2001 nga presidenti i ndjerë i Top Media-s, zoti Dritan Hoxha. BILANCI I TIJ: NË 7 VITE KA NDËRTUAR VETËM 22 KILOMETËR RRUGË! Në SYRI.net do të gjeni opinionistë më me emër në vendin tonë, investigime dhe lajme që nuk do ti gjeni diku tjetër. Shkelzen Gashi: Albin Kurti vs Enver Hoxhaj është si me krahasua Real Madridin me dikë tjetër Lajmet e fundit nga vendi dhe bota. Lajmet në Top Channel prekin disa çështje të jetës së përditshme, duke nisur nga çështjet sociale e duke kaluar te politika, sporti, ngjarjet në rajon dhe botë. Lajme; Video; Sport; ... të gjitha informacionet e ditës dhe programet e Top Channel, ... ky është parashikimi i motit për sot . Ju ftojmë të klikoni dhe të na shkruani sa herë që ju … Sport. Zona e gjelbër 11/15, 8:07 Rënie në çmimin e imputeve bujqësore. Rezultatet, lajmet e fundit, foto dhe video për të mos u humbur. Një 47-vjeçar me precedent të mëparshëm penal në fushën e narkotikëve është arrestuar në Bulqizë. 28 minutes ago. Këngëtarja amerikane, Beyonce është bashkuar me organizatën, Bread of Life dhe kompaninë Adidas për të mbledhur para për banorët e Teksasit që po luftojnë me pasojat e stuhisë së dëborës “Uri”. Ky portal u themelua më 1 Gusht 2016, me qëllim që të bëhet një medium i besueshëm, i pa-anshëm politikisht, i pavarur dhe duke synuar gjithmonë që me ndershmëri të zhvillojë detyrën e një mediumi të dashur për lexuesin shqiptar. Sot.com.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin në plan të parë. Policia e Kosovës ka dhënë detaje rreth rastit të rrahjes së djalit të politikanit serb, Nenad Rashiq. Lajmet në Top Channel mund t’i ndiqni prej orës 06:00 të mëngjesit deri në orët e vona tëmbrëmjes. VIDEO/ “Vlorën e kam në zemër siç e ka çdo shqiptar i ... Fatmir Mediu është takuar sot me kreun e Partisë Demokratike ... Detaje. ITALI- Një pjesë e varrezave të Camogli (Genova) është shembur në det. Lajmet e Fundit No Result . 200 trupa përfundojnë në det pas shembjes së një varreze, SHBA/ Arrestohet gruaja e mbretit të drogës ‘El Chapo’, akuza për trafik droge e tentativa për të arratisur bashkëshortin nga qelia, Varje nga vinçi, gishta të prerë në gijotinë/ Irani shton dënimet brutale për dhënë shembullin anti-krim (fotot), Pamjet/ Ministria e Mbrojtjes turke: Avionët turq godasin me saktësi 100%, Përfundon me sukses Ura e Vashës në Rrugën e Arbrit, Me pantallona të zbërthyera, Tayna i vë “flakën” rrjetit me pozën e fundit, Macja $3000 e Cristiano Ronaldos goditet nga makina jashtë shtëpisë në Itali (fotot), Trafik kokaine me tonelata/ 34 persona në pranga! Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur ditën e sotme në qytetin e Lezhës. lajmet e fundit ne top channel | Struga.net: Struga Lajm |Bota Sot |Kosova |Lajme Sporti Sections of this page. “Gebelsat e vegjel te Tiranes: Fuck off Top Channal. Kurse lajmet nga Kosova sot nuk e kanë më atë kujdesin e dikurshëm, kjo si pasojë e luftës për të nxjerrë informacionin e parë dhe klikimet. Jump to. Diskutohet sot në Komision dekreti i presidenti për ligjin e prokurimeve publike. Ndahet nga jeta në moshë fare të re ish-futbollisti i Atalantës, kampion i Italisë për moshën-U-19, Willy Braciano Ta Bi. TESTTea dhe Bearti kanë qenë çifti më i komentuar në media e rrjete sociale ditët e fundit dhe përpos faktit që kanë patur shumë sulme, ata janë sh ... Sot 19:34 - www.botasot.info. Gjermania është në valën e tretë të pandemisë së koronavirusit, u tha kacelarja gjermane, Angela Merkel, ligjvënësve të partisë së saj konservatore, raporton agjencia e lajmeve Reuters. Rezultatet, lajmet e fundit, foto dhe video për të mos u humbur. Një aksion ‘blic’ është organizuar nga forcat operacionale në Milano të Italisë orët e para të mëngjesit të sotëm. Ky portal informativ është një alternativë e re që rreket të krijojë nje hapësirë sa më të lirë për gazetarinë e vërtetë. Sport. Mjeku shqiptar në Gjermani, Erion Dasho në një lidhje me skype në emisionin “Shqipëria Live” tha se varianti anglez i COVID ka ardhur prej kohësh në vendin tonë. Tre persona janë arrestuar gjatë dy operacioneve të policisë në Tiranë. Ambasada e SHBA ka shprehur urimet për Ardian Dvoranin pasi DASH e shpalli kampion në luftën kundër korrupsionin. Legjenda e Bayern Munchen, Willy Sagnol, ... Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni! Tag: lajmi fundit top channel. ... Merrni lajmet më të fundit nga SYRI.net në çdo moment dhe kudo që të jeni! Në një strehë shkëmbore në pjesën perëndimore të Australisë u gjetën figura që mendohet të jenë vizatuar rreth 17 300 vite më parë. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo kohë nga rubrika e Ekonomisë, Sporti, Magazina, Kultura, Lifestyle, Shëndetësi, Teknologji. 11/02. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, gjatë takimit me banorët e Njësisë 5, tha se edhe kjo është një nga zonat e kryeqytetit që po i shtohet vlera e pronës çdo ditë e më shumë. VIDEO/ Meta: Vlorën e kam në zemër, Rama e ka për të mbushur xhepat . Ana dhe Riniani kanë zhvilluar takimin e dytë së bashku ndërsa ky i fundit e surprizoi duke e cuar pranë zjarrit ndërsa kishte menduar edhe për një vend ku mund të qëndronin më afër me njëri-tjetrin. Irani ka raportuar një rritje të numrit të ekzekutimeve dhe të gjymtimeve zyrtare të gishtërinjve, këtë të fundit për krime si vjedhje të vogla. Shteti amerikan i Virxhinias ka hequr dënimin me vdekje, pasi të dy dhomat e Kongresit votuan në favor të heqjes së tij. Edicioni LIVE Dt 6.01.2021 - Lajmet më të fundit, analiza, të ftuar, lidhje direkte Klikoni në www.shqiptarja.com për informacione të tjera, video dhe foto Presidenca ka reaguar pas mesazhit në “Twitter” të kryeministrit Edi Rama, për ish-kreun e KED, Ardian Dvorani, i cili u vlerësua nga Departamenti Amerikan i Shtetit si një ndër 12 kampionët në luftën ndaj korrupsionit. VIDEO/ Meta: Vlorën e kam në zemër, Rama e ka për të mbushur xhepat . Ministri i Shëndetësisë, Matt Hancock, deklaroi sot se numri i rasteve të varianteve të reja të koronavirusit në të gjithë Britaninë e Madhe ka shënuar rënie të papritur dhe sugjeroi se kjo do të thotë që masat në kufi po funksionojnë. Sot fillon rinumërimi i 12 vendvotimeve. I pyetur nga gazetarët lidhur me sigurimin e vaksinave, kryeministri Edi Rama ka thënë se ka kontaktuar me qeveri brenda dhe jashtë Evropës. Mobile Video Live TV Kuizi 20/02/2021 Moti: Tiranë 8° C. ... Dikur miliarder, sot pronari i klubit rumun i arrestuar, skuadra në mëshirë të fatit (VIDEO) Albin Kurti u shpreh pro bashkimit kombëtar, Pandeli Majko: Merru me punët e Kosovës! Lajmet në Top Channel mund t’i ndiqni prej orës 06:00 të mëngjesit deri në orët e vona tëmbrëmjes. Lajme.al është një media online, që ka për qëllim informimin e paanshëm duke vënë profesionalizmin dhe interesin qytetar në plan të parë. Agjencia e Statistikave të Kosovës (ASK) ka publikuar indeksin e çmimeve të inputeve dhe çmimet në bujqësi për tremujorin e tretë të këtij viti, ku thuhet se indeksi i përgjithshëm i inputeve ka rënie për -2.2%, krahasuar me periudhën e njëjtë të vitit 2019. 11/02. Më të lexuarat Të fundit.

Verbotene Namen Schweiz, Verkürzte Lehre Kv, Hotel Bauer öffnungszeiten, Alle Bekommen Kinder Außer Ich, Tabletten Gegen Müdigkeit Und Schlappheit, Gesetzlich Krankenversichert Selbstständig, Emotionaler Brief An Die Eltern, Fh Dortmund Rio, Lmu Eduroam Android, Rheinische Post Stellvertretender Chefredakteur,